Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

BDR Motorlu Kurye Hizmetleri

1 yıl önce   Hizmet Rehberi   İstanbul   527 Ziyaret Referans: Yq9wdLwbjPX

İstanbul motorlu kurye ve paket taşımacılık hizmeti ile hizmetlerimize en pratik şekilde devam etmekteyiz. Söz verdiğimiz gibi paket evraklarınızı kargo ile trafiğe takılmadan güvenli ve hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Gönderiler zamanında teslim edilir. İstanbul çapında paket taşıma hizmetimiz, paketleri güvenli bir şekilde istenilen adrese ulaştırır. Ekspres veya moto kurye ekibimiz tüm ilçelere kolaylıkla ulaşabilmektedir. Paket teslimatları için iletişim sayfasından bize ulaşın.

Alo kurye ekibi olarak gönderileri güvenli ve zamanında teslim edelim. Firmamız teslim etmek istediğiniz her ürün için bu hizmeti ile yanınızda olacaktır. İstanbul trafiğine takılmadan, adres karıştırma derdi olmadan gönül rahatlığıyla ürününüzü teslim edebilirsiniz. Teslim edeceğimiz işleri bu çağa uyum sağlayarak hızlı bir şekilde teslim etmek temel önceliklerimizden biridir. Bu nedenle son derece hızlı ve güvenilir olduğuna inandığımız bu hizmeti sizlere aynı şekilde sunmayı amaçlıyoruz. İstanbul kurye sadece bizim işimizi kolaylaştırmakla kalmaz, siz müşterilerimizin alacağınız ürünü hızlı bir şekilde teslim almanızı da sağlar.

Alo kurye olarak İstanbul'da güven taşıyoruz

Alo kurye, paket taşıma hizmeti veren en iyi kuryeler arasında yer almak için, teslim alınan paketin kuryeler tarafından en hızlı ve kusursuz şekilde alıcısına ulaştırılmasını sağlar. İstanbul trafiğinin yoğun olması nedeniyle her sektöre hizmet veren kargo firmaları büyük bir yükten kurtulmuş oluyor. Kuryenin asıl görevi teslim edilmek üzere alınan paketi zaman kaybetmeden belirtilen yere ulaştırmaktır. İstanbul kuryeleri arasında sıra dışı olmak için çalışıyoruz. Bu yüzden sunulan en güvenli hizmet İstanbul kurye ve İstanbul içindeki en hızlı kuryedir. Kuryelerin ne taşıdığına dair bazı sorular olabilir. Motorlu kuryeler ile her türlü yasal ürünün taşınması mümkündür. Bu nedenle İstanbul, Avrupa ve Anadolu yakasının ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunuyoruz. Ancak yasal bir prosedürü olmayan ve taşıma mevzuatına aykırı olan ürünlerin taşınması mümkün değildir.