Aldı Madencilik ve Dekorasyon

Şabaniye Mahallesi, Edremit/Van, Türkiye
Posted on 23 Nisan 2019 / 528
Aldı Madencilik ve Dekorasyon
Kategori : Maden
Şehir : Van

Aldı madencilik, inşaat ve dekorasyon alanında kullanılan, doğal taş çeşidi olan bazalt, andazit, traverten ve kayrak taşların üretimi yapılmaktadır. İhtiyaç ve talepler doğrultusunda, özenle hazırlanan doğal taş çeşitleri, Türkiye’nin her bölgesine gönderilmektedir. Üretimini yaptığımız, dekoratif taşların, ürün ve nakliye konusundaki bilgileri iletişim kurarak alabilirsiniz.

Aldı Madencilik, Dekorasyon Amaçlı Bazalt Doğal Taş İmalatı

Bazalt, halk arasında çok duyulan bir kayaç olmasına rağmen, çoğu kişi bazaltın nasıl bir kayaç türü olduğunu ve nerelerde kullanıldığını bilmemektedir. Bazalt, gabro taş familyalarından gelen, önemli bir taştır. En önemli özelliği, volkanik kayaç olmasıdır. Yanardağların püskürtmeleri sonucu olmuştur. Diğer taşlara nazaran, en belirgin özelliği sert yapıya sahip olmasıdır.

Doğal Taşların Dayanıklılığı Ön Plandadır.

Bazalt nerelerde kullanılır sorusu, sıklıkla sorulmaktadır. Dayanıklı olma özelliğine sahip yapı malzemesi olarak, çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Genellikle, köprü yapımlarında ve kaldırım yapımlarında tercih edilmektedir. Aldı madencilik stoklarında, bazalt döşeme, oluk, bordür ve kaplama çeşitleri, sürekli bulunmaktadır.

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: