Aldı Madencilik Dekorasyon

Şabaniye Mahallesi, Edremit/Van, Türkiye
Posted on 23 Nisan 2019 / 439

Aldı Madencilik » İnşaat ve dekorasyon alanında kullanılan doğal taş çeşitleri olarak bazalt, andazit, traverten ve kayrak taşların üretimi yapılmaktadır. İhtiyaç ve talepler doğrultusunda özenle hazırlanan doğal taş çeşitleri Türkiye’nin her bölgesine gönderim yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız dekoratif taşlarla ilgili ürün ve nakliye ile ilgili detaylı bilgileri iletişim bilgilerinden irtibat kurarak alabilirsiniz.

Madencilik Dekorasyon Bazalt Doğal Taş İmalatı

Bazalt halk arasında çok duyulan bir kayaç olmasına rağmen çoğu kişi bazaltın nasıl bir kayaç türü olduğunu ve nerelerde kullanıldığını bilmemektedir. Bazalt gabro taş familyalarından gelen önemli bir taştır. En önemli özelliği volkanik kayaç olmasıdır. Yanardağların püskürtmeleri sonucu olmuştur. Diğer taşlara nazaran en belirgin özelliği sert yapıya sahip olmasıdır.

Doğal Taşların Dayanıklılığı Ön Plandadır. 

Bazalt nerelerde kullanılır sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Dayanıklı olma özelliğine sahip yapı malzemesi olarak çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Genellikle köprü yapımlarında ve kaldırım yapımlarında da tercih edilmektedir.

Aldı Madencilik » Bazalt döşeme, oluk, bordür ve kaplama olarak çeşitleri sürekli bulunmaktadır.