Atasun Evden Eve Nakliyat Nato Otobüs Durağı, İnkılap Mahallesi, Mehmet Akif Cd., Buca/İzmir, Türkiye
Posted on 2 Ocak 2019 / 343

Eğer evden eve nakliyatta kalite ve güvene önem veriyorsanız en doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Atasun Nakliyat sizin yerinize düşünür. Her şeyi önceden planlar ve sağlam bir şekilde eşyalarınızı nakletmeye özen gösterir. Hijyen prensibimiz de bizim için her zaman ön plandadır. Bütün eşyalarınız özenle ambalajlanıp paketlenir. Ambalajlı nakliyatta öncü firmayız. Parça eşya taşımak bizim işimiz. Eşyalarınızın sizin için çok değerli olduğunu ve bu yüzden nakliyat firmaları konusunda kararsızlık yaşadığınızın farkındayız. Merak etmenize gerek yok, her türlü eşyanızı nasıl taşıyacağımızı ince ince düşündük.

Önemli Kriterlerimiz

Öncelikle asansörlü nakliyat konusunda kendimize güvenimiz tam. Sizin için yurtdışından gelen taşıma araçlarımızla kendinizi güvende hissedeceksiniz. Diğer türlü merdivenlerden çıkarılmaya çalışılan eşyalarınız sağa sola vurularak yıpranabilir hatta kırılabilir. Bunu biz de sizin kadar önemsiyoruz. Firmamızın adına zarar gelmemesi bizim için çok önemli. Bunu da yaptığımız tüm işlere özenli bir biçimde yansıtmaya gayret ediyoruz. Yataklarınızı taşırken de öncelikle onları ambalajlara sarıyoruz. Yatak başları ve yanları ise özel pıt pıt ambalajlara sarılıyor. İçiniz rahat olsun. Ütülü kıyafetlerinizi portatif bir dolaba koyup taşırken, ütüsüzleri ise türüne göre poşetlere ve kolilere ayırıyoruz. Bu da sizin daha da özel hissetmeniz için ürettiğimiz bir başka yöntem. Bu kadar seçeneğe rağmen hala düşünmeyin. Referanslarımız ve öncülüklerimiz size gereken güveni verecektir. Bize bir an önce ulaşın ve rahatça taşınmanın keyfini sürün.

Nakliyat Hizmeti Almak İçin En Doğru Adres

Firma olarak sizlere nakliyat hizmeti vermekten ve bu hizmeti verirken sizlerden hep memnuniyet içerikli sözler duymaktan dolayı mutluyuz. Size taşıma ve nakliye alanında en kaliteli hizmeti verebilmek her daim 7 gün 24 saat hizmet sınırlarını zorlamaktayız.

En iyi İzmir asansörlü evden eve nakliyat şirketleri olarak bilinmemizin tek nedeni size her zaman daha iyisini sunmak için olmuştur. Alanımız olan taşıma şirketinde son teknoloji asansörleri kullanmamızın ilk sebebi ise taşınma sırasında zamandan tasarruf etmek ve size zaman kaybı yaşatmamak için olmaktadır.

atasunnakliyat
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet:
Yorumlar

Burada yorumlar kapalıdır.