BigaNet Bilgisayar Teknolojileri

rami yeni mahallesi havuzbaşı sk. no:24
Posted on 4 Eylül 2019 / 143
BigaNet Bilgisayar Teknolojileri
Kategori : Bilişim
Şehir : İstanbul
Telefon : 0 212 912 11 59

Bilgisayar ve bilişim ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşan BigaNet Bilgi Teknolojileri; Her sektörden  kurum ve kuruluşlara, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini ve desteğini sunmaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan BigaNet, ülkemize yaygın ve her geçen gün sayısı artan şubeleri, servis merkezleri, veri ve barındırma merkezleri ile kuruluşa ve ihtiyaca özel çözümler üreterek müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

BigaNet Bilgisayar Bilişim Teknolojileri

BigaNet, bilişim teknolojilerinin önde gelen liderleri (CISCO, HP, MICROSOFT, ORACLE, IBM, DELL, SYMANTEC, vd.) ile çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün uzman firmaları ile de yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Eğitimli ve üstün deneyimli güçlü kadrosu ile pek çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir. Gelişen son teknolojileri yakından takip ederek prensiplerine uygun hizmet vermekte; müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri; tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan kuruluşlardan oluşan BigaNet Bilgi Teknolojileri, sürekli güncellenen ve genişleyen bir çözüm yelpazesinde, “Tek Noktadan Toplu Teknoloji Çözümleri” sunmaktadır.

BigaNet, müşterilerinin iş süreçlerinde mobiliteyi yakalamalarını sağlayan mobil ve diğer IT çözümlerini geliştirmeye her geçen gün yenilerini ekleyerek devam edecektir. Başarıya ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile ekip çalışmasının gücüne inanan BigaNet, müşteri ve sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını örgütleyerek, proje kurulumlarını, tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Güçlü “Operasyon ve Teknik” grubu, “Satış Sonrası Destek” ekibi ve 7/24 “Help-Desk” hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

BigaNet, Çağımızın iletişim çağı olması sebebiyle sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek teknoloji ürünleri satış, kurulum ve satış sonrası teknik desteği konusunda sorun yaşaya kuruluşları düşünerek çıktığımız bu yolda bayi ve çözüm ortaklarıyla beraber müşterek hareket etmeyi ve paylaşmayı kendine ilke edinmiştir.

İnsana ve emeğe değer veren, güven ve kalite odaklı çalışan, teknolojiyi sürekli takip edip, müşterilere özel çözümler sunan, tecrübeli ve dinamik bir ekiple BigaNet hizmetlerine devam etmektedir.