Çelikler Oto Lastik Servisi

Nurlupınar Mahallesi, Turgutlu Caddesi No:17, Manisa Merkez/Manisa, Türkiye
Kayıt Tarihi 2 Ocak 2019 / 822
Çelikler Oto Lastik Servisi
Kategori : Oto Lastik
Şehir : Manisa

Manisa da çelikler oto lastik servisi olarak; Yol yardım aracı ve yardım ekipmanları ile hızlı kaliteli ve güler yüzlü hizmetten ödün vermeden Manisa oto lastik tamiri; Oto Lastik Yol Yardımı ile müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Uzun yılların tecrübesi ile kamyon, otomobil, otobüs, iş makinelerine Manisa çevresinde; 7/24  Oto lastik yol yardım ve lastik tamir hizmeti vermektedir.  Bize ulaştığınızda alanında uzman ekibimiz tam donanımlı yol yardım lastik tamir aracımız hizmetinizde olacaktır. Manisa ve çevresinde lastiğiniz patladığında ve yarı yolda kaldığınızda size bir telefon kadar yakınız. Hiç endişelenmeyin, günün her saati telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Çelikler Oto Lastik Servisi Manisa da

Sürekli yaşanan can ve mal kayıpları ile sonuçlanan otomobil kazalarının %25’inin lastik yüzünden olduğunu biliyor musunuz?

Lastiklerin bakımı oldukça basit ve kolaydır. Sağladığı yarar ise küçümsenemez ölçüde fazladır. Lastikte koruyucu bakım, aracın alımı ile başlar. Her gün araca ilk binişte tüm lastiklerin göz ile kontrolü istenmeyen durumlarla karşılaşma olasılığını en aza indirecektir. Bunun yanında lastiğinizi belli zaman aralıklarında kontrol ettirmeniz sizi korur. Can ve mal kayıpları ile sonuçlanan otomobil kazalarını en aza indirebilirsiniz. Bu sebeple aracınızın lastiklerini kontrol etmenizi ve lastik bakımlarını yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Aracınızın marka ve modelinin ne olduğunun bizim için hiç bir önemi yoktur.  Manisa ve civarı bölgelerde lastiğiniz sizi yarı yolda bırakabilir, bu durumda tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Yol yardım aracımızla yola devam etmeniz için gerekli lastik tamirini yerinde yapıyoruz.

Kobi Sektörel
logo
    Yorumlar
    Henüz yorum ve değerlendirme yok, neden ilk yorumcu olmayasınız?
    Bir Değerlendirme Yapın
    Kalite: Güven: Hizmet: