Demas Asansör Sistemleri

Ahi Evran Mahallesi, 181. Sokak No:16, Sincan/Ankara, Türkiye
Posted on 1 Ocak 2019 / 1151
Demas Asansör Sistemleri
Kategori : Makine
Şehir : Ankara
Telefon : 0 312 269 65 20

Asansör sektöründeki faaliyetlerine 1968 yılında küçük bir büroda arıza bakım ve montaj hizmeti vererek başlayan firmamız 2001 yılında Ostim’de 200.m2 lik kapalı alanda tam otomatik kat ve kabin kapıları ve kabin imalatına başlamıştır. Türkiye’deki asansör sektörü bir çok üründe özellikle de otomatik kat ve kabin kapılarında dışa bağımlı kalmıştır. Buradan yola çıkarak, başarının ve kalitelinin devamlılığından hareketle uzman teknik personel geniş altyapı olanakları ve son teknoloji kullanılarak siz sayın müşterilerimize daha kaliteli ve teknoloji harikası kat ve kabin operatörlerini hizmetinize sunmaktan onur duyarız.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmeyi ilke edinen firmamız 2003 yılında ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi ve CE belgesini almıştır. Siz sayın müşterilerimize daha iyi hizmet suna bilmek için Sincan Organize Sanayi Bölgesinde 5000.m2 kapalı 2000.m2 açık alanda EN-81-58 standartlarına göre üretimimizi yapmaktayız. Yerli malını desteklemek adına ürünlerimizi sizlerle paylaşma ve yarınlara taşıyabilmenin heyecanı ile ilgilerinize şimdiden teşekkür eder saygılar sunarız.

Alanında uzman ve işinde deneyimli profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız; dayanıklı metal malzemelerden yangın kapıları üreterek, kalabalık mekanların tahliyesine ve duman yalıtımına olanak sağlamaktadır. Sektörde uzun yıllardır Otomatik Kapı işi yapan ve müşteri memnuniyetini en önemli misyon edinen firmamız, dayanıklı yangın kapıları, izolasyonlu yangın kapıları üreterek konuşulan zaman zarfında müşterilerine teslim etmektedir. Kaliteli olduğu kadar ekonomik yangın kapıları da üreten firmamız, sektörde en iyi olma yolunda ilerliyor. Üretim alanında kaliteli ürünler üreterek ülke ekonomisine ve sektöre kazanç sağlamayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Sektörde kalitesi yüksek projeleri gerçekleştirerek, hayata geçirdiği projelerle yıllar sonra da adından takdirle söz edilen bir firma olmak…

MİSYONUMUZ

Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleri ile hareket eden bir yapı olarak, İdeal olanı, ideali isteyenle buluşturan ve ülkemiz, toplumumuz, müşterimiz ve çalışanımız için değer yaratan bir kuruluş olmak. Geçmişte olduğu gibi farklı, yenilikçi, modern ve estetik anlayışıyla geleceğe kurumsal bir bakış açısıyla, daha emin ve güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve satış sonrası iyi iletişim her zaman için önceliğimiz olmuştur. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en iyi hizmeti, belirlemiş olduğu kitleye sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ederek markamızın kurumsal kimliğini koruyacağız.