Desi Alarm Kamera Sistemleri

Tuna Mahallesi, Kamil Tunca Caddesi No:166, Gökdere Köyü/Bornova/İzmir, Türkiye
Posted on 1 Ocak 2019 / 433

Hırsızlık olaylarının özellikle büyük kentlerimizde artması üzerine; güvenlik sistemleri kullanım gereksinimi ortaya çıkmıştır. Güvenlik Sistemleri ihtiyacı olan nihai tüketici ise gerçekten neye ihtiyacı olduğu, nasıl bir güvenlik sistemi kurdurması gerektiği konusunda; Gerçekten de ihtiyaç duyduğu Elektronik Güvenlik Sistemlerini hem kaliteli hem de uygun fiyat şartlarında temin edecek bir firma bulmakta zorlanıyor. Desi Alarm İzmir olarak hırsıza karşı koruma sistemleri ihtiyaçlarına çözüm üreterek; Alarm kamera ve görüntü kayıt sistemleri ile ilgili alanlarda hizmet vermekteyiz. Son yıllarda yaşanan hırsızlık olaylarının artışı toplumu son derece tedirgin etmektedir. Desi Alarm Güvenlik ve Kamera Sistemleri İzmir’de ve bölgesinde hizmet vermektedir.

Can ve mal güvenliği açısından önemli bir yeri olan; Alarm ve kamera sistemlerinin kurulum ve servis ihtiyacınız olduğunda bizimle irtibata geçerek ön bilgi alabilirsiniz. İzmir Güvenlik Sistemleri ve İzmir alarm güvenlik kamera sistemleri fiyatları konusunda oluşan ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak karşılayabilirsiniz. Ev iş yeri ve ofislerde hırsızdan ve kötü niyetli kişilerden korunma sistemleri konularında; Kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunuyor, kamera sistemleri kayıt cihazları ve gece görüşlü sistemler ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Sizinde bir sisteme ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

İzmir Alarm Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenliğinizi sağlamak için alarm sistemi, kamera sistemi veya yangın ihbar sisteminin ne ölçüde güvenlik sağlayacağının tespit edilmesi; kurulum keşfinden başlanarak, sistem montaj, eğitim ve sistem kurulum sonrasında teknik servis destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Güvenlik sistemi kurulurken yapılan hatalar uygulamalar, kullanıcının yanlış bilgilendirilmesi, sistem montajında kalitesiz yardımcı ekipman; (kablo, konnektör, alçak gerilim transformatörler vb) malzemeler sorun oluşturacağından böyle bir sistemi almadan önce detaylı araştırmalısınız.

HD Kamera Görüntüleme, Gece Görüş Görüntüleme ve Kayıt Cihazları

İşletmelerde üretimin denetim ve kontrolü, iç, dış ve çevre güvenliğinin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir. Görüntüleme sistemleri (IP kameralar, kutu kameralar, dome kameralar vb.), dijital kayıt cihazları (DVR), görüntülerin izlenebilmesi için monitörlerden oluşabilmektedir. Güvenlik kameralarından gelen dijital sinyaller, kayıt cihazı aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir. Dijital kayıt cihazları; kaydetme, geri izleme, network bağlantısı, görüntülerin dışa aktarımı için USB ara birimi ve DVD yazıcıya sahip olabilmektedir.

Desi Alarm Güvenlik Sistemleri İzmir ve ilçelerine hizmet vermektedir.