Fotoğraf Kamera Çekimi

Tahılpazarı Mahallesi, Kazım Özalp Caddesi, Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Posted on 8 Haziran 2019 / 202

Gelişen elektronik sektörü sayesinde bugün, güvenli, kaliteli ve dinamik uçuşlar gerçekleştiren dronelar üretilmeye başlandı. Bundan birkaç sene önce hayal dahi edilemeyecek çekimler artık sıradanlaştı. Hava çekim teknolojisi ilk çıktığı günden itibaren ekibimizin takibi altındadır. Sürekli ekipman parkını yenileyen firmamız her an son teknoloji ürünü güvenli ve profesyonel uçuş ve kamera ekipmanları ile gökyüzünde.

Babyshower / Parti Doğumgünü

Babyshower partileri de tıpkı hamilelik çekimleri gibi heyecan dolu geçer. Bu heyecana bir de çeşitli oyunlar, değişik lezzetler, hiç unutulmayacak sohbetler eklenince bambaşka bir gün yaşarsınız. Bu günü ileride hatırlamak için yıllar sonra o karelere baktığınızda yüzünüzde her defasında aynı gülümseme olacak… Parti, tüm detaylarıyla ince ince karelenir..

Doğum günü fotoğraf çekimi partinin başladığı saatten yarım saat öncesinde başlar. Bebeğinizin/çocuğunuzun tekli ve sizinle olan fotoğrafları alındıktan sonra parti detaylarının karelenmesiyle devam eder. Pasta kesimi, hediyeler, arkadaşlarıyla olan oyunlarının fotoğraflanması şeklinde sürer.

Antalya Düğün Fotoğrafçısı Siyah Beyaz Yıllardan beri 20 Yıllık Birikmiş Deneyim,Tecrübe ve Profesyonel Bakış Açısı İle ; Düğün Hikayesi & Nişan & Kına Gecesi & Sünnet & Doğum Fotoğrafçılığı & Bilumum Özel Günlerinizde Son Sistem Ekipmanlarımız ve Profesyonel Ekibimiz tarafından Fotoğraf & Kamera & İç-Dış Mekan Panaromik Albüm Çekimleriniz İtina ve Titizlikle Yapılır. Bizler Antalya Kamera Çekimi olarak & Production Ailemizle En Mutlu Anlarınızı Ölümsüzleştirip Mutluluğunuzda Pay Sahibi Olmayı Görev Bildik.

Şimdi Size Bir Telefon Kadar Uzağız…

Profesyonel Fotoğrafçıyım, Markalara, kurumlara ve kişilere 20 yıldan fazla bir süredir görsel destek veriyorum.

Moda ve ürün fotoğrafı, Medya ve basın kullanımına yönelik fotoğraf üretimi, Basın için özel röportaj fotoğrafları, Sosyal medya paylaşımına yönelik fotoğraf üretimi.

Kurumsal şirket portreleri.

Lifestyle  şirket portreleri.

Kurumsal stok fotoğraf hizmeti.

Kurumsal kitap görsel üretimi.

Kurumsal belgesel fotoğraf çalışmaları.

Albüm kitap kapağı görsel çalışmaları.

TV Reklam setinden, sosyal medya kullanımına yönelik alternatif fotoğraf üretimi.

Mekan ve Mimari fotoğrafları