Hazır Web Site Paketleri

Esenler/İstanbul, Türkiye
Posted on 5 Eylül 2019 / 158

Tüm sektörel web tasarım paketleri üstelik mobil uyumlu google dostu. hazır web siteleri küçük orta ölçekli işletmelerin, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış online sistemlerle çevrimiçi dünyada internet’de Online olmasına yardımcı oluyoruz. Temel olarak web tabanlı uygulamalar ve dijital pazarlama konusunda projeler yürütüyoruz.

Ajanslara hizmet vererek girdiğiz bu sektörde profesyonel anlamda dokuzuncu senemizi doldurduk ve Türkiye’nin her yerinden onlarca marka için proje yürüttük. Yürütmüş olduğumuz bu projeler arasında kurumsal web siteleri, portallar, e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar, web tabanlı ticari yazılımlar ve kurumsal kimlik çalışmaları bulunmaktadır.

En Ucuz Web Site Üstelik 14 Gün Ücretsiz dene !

Birbirinden değerli müşterilerimizin, internette daha kolay bulunur, bilinir olması için harika web siteleri hazırlıyoruz. Bu web sitelerini kolayca kullanmalarını sağlayıp hem zamandan hem de zamanın oluşturacağı gereksiz maliyetlerden müşterilerimizi kurtarıyoruz. Ürün ve hizmetlerini internette müşterilerine tanıtmaları, satmaları için yardımcı oluyoruz.

Hazır web sitesi, bir E-Ticaret firmanın ihtiyaç duyabileceği bütün özellikleri barındırmaktadır. Öncelikli olarak her web sitesinde bulunması gereken mobil uyuma sahiptir. Kod yapısı SEO özelliklerine uygundur ve arama motorları web sayfalarınızı kolaylıkla arama sonuçlarına eklerler. Ayrıca ileri düzek kullanıcılar için SEO ayarları da bulunmaktadır.

Profesyonel WooCommerce Paketi sınır olmaksızın dilediğiniz kadar sayfa oluşturabilirisiniz. Telefon ve tabletinizden yönetim panelini mobil uyumlu kullanabilirsiniz

Seçtiğiniz kurumsal hazır web sitesi satın alma işlemleriniz tamamlandıktan sonra 7 İle 15 Gün Sayısı Ürün ve içerik ekleme ile alakalıdır. Bu aşamadan sonra web sitenizi kolayca yönetebilir ve yayına alabilirsiniz.