Renat Global Supply Chain Management

Bahçelievler Mahallesi 193 Sokak. No: 1/4 10050 Altıeylül/BALIKESİR/TÜRKİYE
Posted on 25 Ocak 2021 / 47

Renat global supply chain management service. Günümüzün küresel dünyasında üreticiler, daha yüksek rekabet standartları nedeniyle yeni pazarlar aramaktadır. Daralan talebe karşı arzdaki artış, bu rekabetin daha da büyümesine neden olmaktadır. Ekip çalışması bilincine sahip yenilikçi firmaların, üretici distribütör nihai alıcı gereksinimlerini analiz edebilen; yönetebilen akıllı stratejiler geliştirmenin uzun süreli işler geliştirmede başarılı olabileceğine inanıyoruz. Bu bağlamda, hedef pazar hakkında iletişim gücü yüksek; kültürel farkındalık, ürünlerin etkin bir şekilde konumlandırılması son derece bir önem kazanmaktadır. Ayrıca, bu ürünleri etkinliklerle doğru zamanda desteklemek tanıtmak önemlidir.

Renat Global Supply Chain Management.

Renat global, ürünlerini yurt dışı pazarlarına başarıyla tanıtmak isteyen Kobileri, tecrübeli personellerle pazar araştırma konusunda destek vererek, ülke ekonomisinin saygınlığına katkıda bulunuyoruz. Akıllı pazarlama stratejileri ile her geçen gün büyüyen ticari ağımız, dünyanın çeşitli yerlerindeki ticaret ortaklarına güç katmaya devam edecektir. Şunu biliyoruz ki, işini severek yapan, Dünya markaları ile kaliteden ödün vermeyerek rekabet edebilecektir.

Ülkemizin yetiştirdiği çok değerli iş insanlarımız var. Renat global benlik duygularını bir kenara bırakarak; bizlik duyguları ile ortak payedeler için hareket ettiğimiz de Dünya Markaları arasında yerimizi alacağımızdan hiç şüphemiz yoktur.

Bu kapsamda, 30 yılı Aşan Yurt dışı ticari birikimleri kullanarak ülkemize değer katmak için kurmuş olduğumuz Renat global ltd. şirketi, yurt dışı ve yurt içi paydaşlarla birlikte el ele vererek hedeflerine ulaşmayı kendine görev azletmiş bir kuruluştur. Ürünlerini yurt dışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara yurt dışı temsilciliklerindeki paydaşlarla birlikte detaylı pazar araştırmaları yapılmaktadır. Tespit edilen İthalatçı/Tedarikçi müşterilerle pazarlama sürecinin gerçekleşmesine yardımcı olunmaktadır. Renat dış ticaret, yapı kimyasalları başta olmak üzere orman ürünleri vs gibi sektörel alanlara hitap etmektedir.

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: