Şarjjet Masa Üstü Şarj Cihazları

Soğanlık Yeni Mahallesi, Kartal/İstanbul, Türkiye
Kayıt Tarihi 11 Mart 2019 / 411

Cep telefonlarını, tabletleri ve diğer taşınabilir cihazları açık havada şarj eden bir cihaz. Kafe, bar, restoran, otel vb. Şirketlerde sıklıkla karşılaştığımız cihazlar. Bir masaüstü şarj cihazı duyduğumuzda, ilk marka olan Sarjjet’i hatırlıyorum, çünkü Sarjjet, türünün ilk örneği ve dünyanın ilk patentli jetonlu masa şarj cihazı. Sarjjet, masaüstü alanında ilk ve rakipsiz olanıdır ve her tür para birimiyle çalışan cihazların sınıfında lider olmak için kendini geliştirme ve kurumsallaşma yolundadır. Sarjjet, yerden tasarruf sağlayan tasarımı ve pratik ve kolay kullanımı ile masaüstü şarj etme başarısını sınırlamadı ve şimdi bayilerle birlikte çalışıyor.

 1. Diğer masaüstü şarj cihazlarını temin ederken firmalara ödeme yapmanız gerekir, şarjjet ise asla işletmeden bir ücret talep etmez.
 2. Patentli, marka tescilli, sertifikalı bir firmayız, güvenlik ve marka sertifikalarımız için
 3. Rakiplerimiz hatta taklitlerimiz aksine, Çin malı ürünler değil tamamen yerli üretim kaliteli ürünler kullanırız.
 4. İşletmelere verdiğimiz masaüstü şarj cihazları için bir bedel almadığımız gibi,
 5. ürünümüze o kadar güveniyoruz ki ürünümüzün şarj ettiği süre içerisinde şarj edilen cihaza garanti firmamızca verilmektedir.
 6. Akım kontrol işlemleri yapıldığı gibi ürünümüzün bütün uygunluk belgeleri alınmıştır.
 7. Yerli ve Türk malı olan şarjjet, dünyada bir ilk olan madeni para ile çalışan ilk masa üstü şarj cihazı olma özelliği taşır.
 8. Şarjjet kablosuz olarak dolum özelliğine sahiptir, diğer cihazlar ise kablo karmaşası ile işletmenizde yer kaplayan tasarıma sahiptir.

Şarjjet’in avantajları saymakla bitmez

Öncelikle yetkililerimiz ile temasa geçmeniz gerekmektedir. Başvuru işleminizi gerçekleştirmeniz akabinde şarjjet uzmanları işletmenizi yerinde ziyaret eder, masa kapasitesi, mekan müşteri hacmi gibi fizibiliteleri gerçekleştirir ve bir ön rapor hazırlar. Hazırlanan ön rapor akabinde belirlenen şarjjet sayısı kısa bir süre sonrasında işletmeye teslim edilir. Bu işlemler sırasında hiç bir ücret kesinlikle talep edilmez. Şarjjet kullanım eğitimleri işletme personeline verilir, şarjjet kullanım sözleşmesi işletme ve şarjjet firması arasında imzalanır. Masaüstü şarj cihazlarından elde edilen gelir haftalık olarak işletme ve şarjjet firması arasında yarı yarıya oranla paylaşılır. Örnek : bir hafta boyunca işletmedeki şarjjet cihazları 2.000 Türk lirası ciro elde ettiğini varsayalım, bu cironun 1.000 lirası işletmeye geri kalanı şarjjet’ kalır. Böylelikle hem işletme hemde şarjjet gelir elde eder. Masaüstü şarj cihazlarının tüm teknik desteği şarjjet tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Müşterimiz olmak işte bu kadar basit ve kolay, şarjjet hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle temasa geçtin.
atasaagroup
şarjet
  Yorumlar
  Henüz yorum ve değerlendirme yok, neden ilk yorumcu olmayasınız?
  Bir Değerlendirme Yapın
  Kalite: Güven: Hizmet: