Şarjjet Masa Üstü Şarj Cihazları

Soğanlık Yeni Mahallesi, Kartal/İstanbul, Türkiye
Posted on 11 Mart 2019 / 836

Cep telefonlarını, tabletleri ve diğer taşınabilir cihazları açık havada şarj eden bir cihaz. Kafe, bar, restoran, otel vb. Şirketlerde sıklıkla karşılaştığımız cihazlar. Bir masaüstü şarj cihazı duyduğumuzda, ilk marka olan Sarjjet’i hatırlıyorum, çünkü Sarjjet, türünün ilk örneği ve dünyanın ilk patentli jetonlu masa şarj cihazı. Sarjjet, masaüstü alanında ilk ve rakipsiz olanıdır ve her tür para birimiyle çalışan cihazların sınıfında lider olmak için kendini geliştirme ve kurumsallaşma yolundadır. Sarjjet, yerden tasarruf sağlayan tasarımı ve pratik ve kolay kullanımı ile masaüstü şarj etme başarısını sınırlamadı ve şimdi bayilerle birlikte çalışıyor.

  1. Diğer masaüstü şarj cihazlarını temin ederken firmalara ödeme yapmanız gerekir, şarjjet ise asla işletmeden bir ücret talep etmez.
  2. Patentli, marka tescilli, sertifikalı bir firmayız, güvenlik ve marka sertifikalarımız için
  3. Rakiplerimiz hatta taklitlerimiz aksine, Çin malı ürünler değil tamamen yerli üretim kaliteli ürünler kullanırız.
  4. İşletmelere verdiğimiz masaüstü şarj cihazları için bir bedel almadığımız gibi,
  5. ürünümüze o kadar güveniyoruz ki ürünümüzün şarj ettiği süre içerisinde şarj edilen cihaza garanti firmamızca verilmektedir.
  6. Akım kontrol işlemleri yapıldığı gibi ürünümüzün bütün uygunluk belgeleri alınmıştır.
  7. Yerli ve Türk malı olan şarjjet, dünyada bir ilk olan madeni para ile çalışan ilk masa üstü şarj cihazı olma özelliği taşır.
  8. Şarjjet kablosuz olarak dolum özelliğine sahiptir, diğer cihazlar ise kablo karmaşası ile işletmenizde yer kaplayan tasarıma sahiptir.

Şarjjet’in avantajları saymakla bitmez