Topaloğlu Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri

Kavaklı Mahallesi, Marmara Caddesi, İdil Sokak No: 9/3 Beylikdüzü/İstanbul
Posted on 24 Aralık 2020 / 63

Topaloğlu Bilişim ve Teknoloji adı altında, Nuage Data Center olarak hizmet verdiğimiz bilişim sektöründe; Hosting, Cloud Server (Bulut Sunucu) ve Dedicated Server, Exchange E-Mail Server gibi alanlarda faaliyet vermekteyiz. Mevcut hizmetlerimizde sizlere yönelik olacak ihtiyaçlarınızı karşılamak isteriz. Alanlarımızda ilgilendiğiniz bir hizmet var ise destek vermekten memnun oluruz. Topaloğlu bilişim 2013 Aralık ayında hizmet sektörüne girmiştir.

2013 yılından bugüne kadar olan bilgi birikimimiz sayesinde sektörde kanıtlamış olduğumuz Cloud Server projelerinde; öncü bir firma olmayı benimsemiş, 0 kesintisiz hizmet vermeyi sağladık. Günümüzde Cloud Server tarafında 0 güvenlik önlemlerini alarak ilerlemek fidye virüslerine karşı aldığımız önlemler; yedekleme alt yapısı ve fiber ile storage bağlı olması tarafında kesintisiz hizmet vermeyi sağlamış durumdayız.

Topaloğlu Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri

Müşterilerimize, kesintisiz ve verimli bir şekilde kullanabileceği hizmetleri en kaliteli biçimde sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bireysel ve Kurumsal pazarda en iyi konuma gelmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak; Türkiye’de Hosting, Cloud, SSL ve Sanallaştırma çözümleri denildiğinde, akla gelen ilk isim olmaktadır. 2013-2014 Yılları içerisinde İstanbul’da kurulan firmamız, müşteri odaklı çalışmalarımızda, profesyonelliğini kanıtlamış sektöründe öncü olmuştur.

Sunulan hizmetlerde, kurumsal ve bireysel pazarda ağırlığını hissettirmek üzere, yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızı, kurumsal ve bireysel pazarda en üst seviyelere çıkarmak, Türkiye’deki bilişim sektörlerinde ilk sıralara gelmektir.

2017-2018 yılı içerisinde yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile birlikte, ülkemizdeki rakipsiz pozisyonunu pekiştiren Topaloğlu Bilişim; yüksek kalite anlayışını kanıtlamış, şirket yapısı ve bünyesine adapte etmiştir.

Uzmanlığını, Hosting, Cloud, Data Backup SSL ile online hizmetler ile birleştiren Topaloğlu Bilişim; hem Türkiye’deki müşteriler, hem de Avrupa’da ki müşterilerimiz için son derece güvenilir hizmet sağlamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, kesintisiz alt yapımızla birlikte, güvenilirlik sunmaktadır.

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet: