Ücretsiz Reklam Verin Kazanın Ankara, Türkiye
Posted on 1 Ocak 2019 / 1102
Ücretsiz Reklam Verin Kazanın
Kategori : Reklam
Şehir : Ankara
Telefon : 0 850 304 4 033

Ücretsiz Reklam sayfanızı hemen oluşturun. Müşteri potansiyelini artırmanın en etkin yolu uzun süreli kalıcı reklam yapmaktır. Sürekli akılda kalmak, ürün ve hizmetleri ihtiyaç hisseden müşterilere ulaştırmaktır. İşletmenize yaptığınız tanıtımlar daha çok müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar. Tanıtım içeriğinin kalitesi ve bilgiler oldukça önemli olup dikkat edilmesi gerekir. Sorularınızı yorum alanına yazabilirsiniz.

Ücretsiz Reklam ile İşinizi Artırın!

Kobi sektörel firmalara ücretsiz reklam sayfası oluşturma imkanı sağlamaktadır. Bölgesel faaliyetler, sektör ve pazarlama konularına önem vererek işletmelerin yaşadığı sıkıntılara çözüm üretmektedir. Sektörel açıdan ihtiyacınız olan bilgileri irtibata geçerek alabilirsiniz.

3 Yıl (1095 gün) ücretsiz kullandığınız sayfanız 1095 günün sonunda sizi bilgilendirerek sistem tarafından otomatik olarak askıya alınır. Bunun sebebi açılan işletme sayfalarının güncel olmasını sağlamaktır. Yenileme yapılmayan işletme sayfaları 90 gün askıda bekletilir ve ilgili firmaya ulaşılarak bilgi verilir. Ulaşılamayan firmaların kayıtları kalıcı olarak silinir.

Oluşturacağınız işletme sayfanız şu an incelediğiniz sayfa gibi olacaktır. Kayıt esnasında gerekli alanları eksiksiz doldurmanız firmanızı etkin biçimde temsil edecektir. Ayrıca sayfanızı dilediğiniz zaman güncelleme yapabilir gerekli bilgileri ekleyebilirsiniz. Ücretli pro hizmetlerimize ait bilgiler kayıt aşamasında değerlendirebilirsiniz. Pro hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Profesyonel tanıtım gereksinimi hisseden işletmelere özel çalışmalar yapılır. Konuyla ilgili bilgi almanız bakış açınızı değiştirecektir.

Ücretsiz Reklam sayfanızı Ana Sayfaya dönerek oluşturabilirsiniz

Kobi Sektörel
logo
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a review
Kalite: Güven: Hizmet:
Yorumlar

Burada yorumlar kapalıdır.