Yenikent Asansör

Mustafa Kemal Mahallesi, Mehmet Akif Caddesi, Sincan/Ankara, Türkiye
Posted on 12 Nisan 2019 / 480
Yenikent Asansör
Kategori : 7/24
Şehir : Ankara
Telefon : 0 531 810 28 28

ASANSÖR MONTAJ-ASANSÖR REVİZYON-ASANSÖR ETİKETLENDİRME-ASANSÖR PROJE-ASANSÖR BAKIM ONARIM-ASANSÖR YEDEK PARÇA-7/24 TEKNİK SERVİS-ÜCRETSİZ TESPİT

En uygun fiyata en kaliteli hizmet’ ilkesiyle yola çıkan firmamız dünya standardında hizmet sunabilmek için var gücüyle çalışmaktadır.

İşini titizlikle yapan, donanımlı teknik ekibimiz sayesinde müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen firmamız kalite ve güvenden ödün vermeden gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Firmamız bakım, revizyon, arıza, montaj, ruhsat eksiklikleri, ve etiketlendirme konularında hizmet vermektedir.

ASANSÖR PERİYODİK BAKIM, REVİZYON, MONTAJ ve ETİKETLENDİRME

Firmamız kalite ve hizmet standartlarını artırmak için “TS EN ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi, Uluslararası standartlara uygunluk CE belgesine, Marka Tescil Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi, Asansör İçin Tam Kalite Güvencesi Belgesi’ne sahiptir.

Misyonumuz; Sahip olduğumuz kalite ve güvenlik standartlarını,tüketici ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik hizmetimizle harmanlayıp kaliteli hizmeti sürekli hale getirmek.

Vizyonumuz;
Dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyduğu saygı daimi kılmak, Hizmet kalitesini, kar politikalarından daha önde tutmak. Yenilikleri yakından takip ederek farklılıklar yaratıp sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak.