Kobisektorel.com tarafından sağlanan reklam hizmetleri sadece yasal izinler dahilinde kullanılabilmektedir. Hizmetlerimizden yararlanan tüm kayıtlı firmalar yayımlayacakları tüm içeriğin yasalara uygun ve zararsız olduğunu bu anlaşma ile kabul etmiş sayılır. Ayrıca yayımlayacakları tüm içerikten kendileri sorumlu olup kobisektorel.com firmaların yayımladığı içerikten sorumlu tutulamaz.

Kobisektorel.com, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını kabul eder. Kobisektorel.com sunucularında sunumu yapılan hiçbir yazılı, sesli ya da görsel içerik, materyal Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırı olamaz. Aksi taktirde doğan/doğacak olan tüm maddi ve manevi sorumluluklar reklam kaydınızı oluşturan kişiye aittir. Servis sağlayıcı kobisektorel.com yükümlü değildir.

Hizmetimizi kullanırken herhangi bir telif hakkı veya marka ihlali yapmak kesinlikle yasaktır. Bu sadece video, müzik, kitap, fotoğraf veya herhangi bir başka telif eserin izinsiz kopyalanması ile sınırlı değildir. Her hangi bir ticari marka sahibinin ürünlerini izinsiz olarak yayınlanması hesabınızın derhal sona erdirilmesiyle sonuçlandırılacaktır. Herhangi bir telif hakkı ihlali olduğunda kullanıcı hesabı kaldırılacaktır veya hesabına erişim kısıtlanacaktır. Herhangi bir hesapta ihlal tekrarında telif hakkı yasaları gereği askıya alınacak veya hesabı kapatılacaktır.

Kullanım koşulları güncellenecektir…